KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12859033
nr 1285 9033
Putti. Omkring 1900. Signerad. Olja på pannå, 43x46 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:59:36
26/10 14:54:18
- Klassiska
28 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska